שירותי אירוח

קטגוריות

שירותי אירוח יאפשרו לכל ארגון ליהנות ממערכת ניהול מידע ארגוני מאובטחת, יעילה וחסכונית למדי שתנוהל ותתוחזק באופן שוטף על ידי צוות המומחים שלנו

חברת T.G.Net מקפידה לספק ללקוחותיה את הפתרונות העסקיים המתקדמים ביותר ולכן מציעה להם ליהנות גם משירותי אירוח ומחשוב ענן לגרסאות Web של מערכות ה-Priority. שירותים אלו מאפשרים לכל ארגון קטן וגדול כאחד ליהנות משימוש במערכת ניהול מידע מאובטחת, יעילה וחסכונית למדי, שניתן להתחבר אליה בכל זמן ומכל מקום ושניהולה ותחזוקתה השוטפת נמצאים תחת קורת גג אחת.

שירותי האבטחה המתקדמים ביותר

מערכות המידע הארגוני מכילות בתוכן מידע עסקי רב בעל חשיבות אדירה לארגון ולכן חשוב לוודא שמערכות אלו מאובטחות כראוי ושכל המידע שנמצא בהן מגובה וניתן לשחזור. זו הסיבה שתכננו ובנינו את שירותי האירוח שלנו באופן שיאפשר לכל ארגון ליהנות מסביבת עבודה מאובטחת ובטוחה שגם תגן מפני "ווירוסים" ותוכנות רוגלה וגם תוודא שכל המידע העסקי מגובה באופן מסודר ולכן מערכות האבטחה והגיבוי של שירותי האירוח של  T.G.Net  בנויות על מספר עקרונות קבועים:

·         הצפנה – כלל המידע שעובר בין המחשבים לשרתי האירוח מוצפן ומקודד.

·         ניטור – ניטור יום יומי של בסיסי הנתונים וסיכול כל ניסיונות הפריצה למערכת.

·         גיבוי – כל המידע העסקי מגובה באופן סדיר כך שאין כל חשש מאובדן המידע.

פתרון יעיל וחסכוני במיוחד

לא רק ששירותי האירוח שלנו מאובטחים על ידי מספר מעגלי אבטחה אלא הם גם מהווים פתרון יעיל שמאפשר חסכון רב בעלויות השימוש הכוללות במערכת. שימוש בשירותי אירוח יאפשר לכל ארגון ליהנות ממערכת ניהול מידע מתקדמות מבלי לרכוש בפועל את החומרה ומבלי לשלם על אחזקת איש מחשוב במשרה מלאה, ואפילו חיסכון בעלויות סביבת העבודה של השרתים הכוללת צריכת חשמל מוגברת.

צרו אתנו קשר עוד היום והצטרפו ללקוחותינו המרוצים שנהנים משירותי האירוח המקצועיים והמובילים בארץ!

דילוג לתוכן