התאמות פרטיות

קטגוריות

אחד השלבים החשובים בהטמעת תוכנות Priority  בכל ארגון הוא ביצוע התאמות פרטיות שייתנו מענה לצרכים הארגוניים הייחודיים שאינם נענים על ידי מוצר המדף

תוכנות Priority הן כלי עבודה יעיל במיוחד שמאפשר את ניהולו של כל המידע הארגוני תחת פלטפורמה אחת. יתרונן הגדול של מערכות אלו הוא יצירתה של שפה ניהולית משותפת עבור כלל מחלקות הארגון שמאפשרת לדרגים הניהוליים בקרה ושליטה רוחבית בכל רגע נתון שבאמצעותן ניתן יהיה להוביל תהליכי ייעול ארגוניים. כדי שכל ארגון יוכל להפיק את המרב ממערכות ניהול המידע המתקדמות אנחנו ב-T.G.Net מציעים ללקוחותינו ליהנות מפיתוח התאמות פרטיות בהתאמה אישית לכל ארגון.

ייעול תהליכי עבודה על ידי התאמות פרטיות באופן אישי

מערכות ניהול המידע כוללות בתוכן כלים רבים ואפשרויות מגוונות למדי אך היתרון הגדול של תוכנות אלו טמון באפשרות פיתוח התאמות פרטיות שמאפשרות את התאמה המערכת בדיוק לצרכי הארגון. התאמות אלו יבואו לידי ביטוי ביכולת הבקרה על תהליכי העבודה ויאפשרו את הפקת המידע הארגוני הרלוונטי והמדויק ביותר שידווח ישירות למערכת. תהליך התאמות הפרטיות של T.G.Net מתרחש בשלושה שלבים שיתאימו את תוכנת ה-Priority לצרכים הייחודיים לכל לקוח:

אפיון – בשלב האפיון הארגוני היסודי נזהה את צרכי הארגון ואת הפערים שאינם נענים על ידי מוצר המדף.

פיתוח – בהתאם לאפיון הארגוני נבצע פיתוח התאמות תוכנה פרטיות שיספקו את הערך המוסף לארגון.

בדיקות הרצה – עוד בטרם נתחיל בהטמעת ויישום המערכת באופן עצמאי בארגון תעבור החומרה בדיקות הרצה שיוודאו את תקינות הפיתוחים החדשים בפרט והחומרה כולה בכלל.

פתרונות מקצועיים שנתפרו במיוחד בשבילך

אנחנו מאמינים שלכל לקוח מגיע יחס אישי וליווי צמוד שכולל בראש ובראשונה ביצוע התאמות פרטיות בהתאמה אישית לצרכי כל ארגון. בעזרת המתכנתים המקצועיים והמנוסים שלנו נוכל לגשר על הפערים המבניים שטמונים במערכות הניהול על ידי פיתוח פתרונות מקצועיים ייחודיים שיאפשרו לכל לקוח ליהנות ממוצר קצה ייחודי שנתפר בדיוק למידותיו.

צרו אתנו קשר עוד היום והצטרפו ללקוחותינו המרוצים שנהנים משירותי התאמות הפרטיות המקצועיים והמובילים בארץ!

דילוג לתוכן