הסבת נתונים

קטגוריות

כדי לשמור על המידע הארגוני יקר הערך גם לאחר המעבר לשימוש במערכת ניהול מידע חדשה יש צורך בהסבת הנתונים ממערכת המקור אל המערכת היעד כך שהמידע שנאסף במהלך השנים יישמר וישמש לייעול תהליכי העבודה

המידע הארגוני שנאסף לאורך השנים הוא למעשה המשאב החשוב ביותר עבור כל ארגון ובלעדיו גם מערכת ניהול המידע המתקדמת ביותר בשוק לא תהיה אפקטיבית. לכן אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך הכנסת מערכת ניהול מידע חדשה לעבודה הוא תהליך הסבת הנתונים הקיימים ממערכת המקור למערכת היעד במלואם, כך שניתן יהיה לעבד ולנתח אותם ולהביא לייעול תהליכי העבודה הארגוניים.

הסבת נתונים בשלושה צעדים פשוטים

ההבנה שלנו כי אחד הסיכונים המשמעותיים ביותר שכרוכים ביישום מערכת ניהול מידע חדשה טמון במעבר הנתונים בשלמותם בין מערכות מידע בעלות מבנה נתונים שונה, הביאה אותנו לפיתוח שיטת עבודה ייחודית, מנוהלת ומבוקרת בשלושה שלבים בלבד שבעזרתה נוכל להבטיח את העברת הנתונים במלואם.

·         אפיון נתוני המקור – אפיון ותחקור יסודי של נתוני המקור הוא שלב הראשוני בתהליך הסבת הנתונים שיאפשר לנו לאפיין במדויק את הפערים הקיימים כך שניתן יהיה להתאים להם את לוגיקת העבודה הנדרשת.

·         כתיבת תהליך ההסבה – לאחר האפיון היסודי נצא לדרך ונתחיל בשלב כתיבת תהליכי ההסבה אותם נתאים לכל לקוח בהתאם לצרכיו הייחודיים.

·         ביצוע בדיקות הרצה – בטרם תיכנס המערכת לפעולה נבצע בדיקות תוכנה יסודיות שבהם נוודא את מעבר כלל המידע הארגוני במלואו ואת תקינות המערכת כולה.

המומחים בהסבת נתונים

בין אם מדובר במיזוג מערכות, הסבה או ביישום מערכת לניהול מידע ארגוני חדשה לגמרי, הסבת נתונים והעברתם מבסיסי הנתונים הקיימים למערכות היעד היא שלב קריטי שיכול לקבוע את כל הצלחת הפרויקט. אנחנו T.G.Net מתמחים בביצוע הסבות נתונים באופן המקצועי והיסודי ביותר שיאפשר לכם לצלוח בשלום את תהליך יישום מערכת ניהול המידע הארגוני כך שתוכלו להפיק את המרב מהמערכות המקדמות.

צרו אתנו קשר עוד היום והצטרפו ללקוחותינו המרוצים שנהנים משירותי הסבת הנתונים המקצועיים והמובילים בארץ!

דילוג לתוכן