הטמעת פריורטי

קטגוריות

השלב החשוב ביותר ביישום מערכת ניהול המידע הוא הקפדה על ביצוע תהליך הטמעה שיטתי שבעזרתו יוכל כל ארגון ליהנות ממערכות ניהול המידע הארגוני המתקדמות בעולם.

מערכת Priority היא אחד מכלי המפתח הטכנולוגיים היעילים והנפוצים ביותר לעיבוד וניהול המידע הניהולי בכל עסק או חברה. אבל גם מערכת הניהול הארגונית המתקדמת ביותר בעולם לא תסייע בארגון המידע הארגוני אם ראשי המחלקות השונות לא יידעו להשתמש בה כראוי או שהמערכת כלל איננה תואמת את צרכיו הייחודיים של בית העסק.

הנוסחה שלנו להצלחה

אנחנו ב – T.G.Net מבינים את חשיבותו של תהליך הטמעת מערכת הניהול הארגונית בהתאמה אישית לכל עסק. לכן, השתמשנו בכל 15 שנות הניסיון שצברנו בתחום ניהול, ייעוץ וניתוח מערכות מידע בארץ ובעולם כדי לבנות מתודולוגיית עבודה ייחודית שבעזרתה נוכל לסייע ללקוחותינו ליהנות ממגוון הכלים היעילים והפונקציות הרחבות שטמונות במערכת הניהול הארגונית שיאפשרו לכם לנצל את יתרונות המערכת במלואן.

הטמעת תוכנת Priority בשלושה שלבים פשוטים

כל תהליך הטמעה שמבוצע על ידינו מורכב משלושה שלבים קבועים שאנחנו כבר נדע להתאים לכל ארגון באופן ייחודי:

1.אפיון צרכי הארגון –השלב החשוב ביותר בתהליך ההטמעה הוא היכרות עם הלקוח, הגדרת המטרות העיקריות שלו בעזרתן נוכל לאפיין במדויק את צרכי הארגון. לכן בשלב זה ננתח את תהליכי העבודה של כל עסק ונגדיר יחד את המאפיינים הייחודיים לו כך שניתן יהיה להתאים לו את המערכת באופן אופטימלי.

2. התאמת המערכת באופן אישי לכל לקוח  – לאחר אפיון וניתוח המידע אודות הארגון נתאים את המערכת באופן אישי לכל לקוח, כולל כמובן הגדרתם והתאמתם של פתרונות יישומיים יעילים והכנסתם לפעולה במערכת.

3.הכנסת המערכת לעבודה – בשלב הסופי של תהליך ההטמעה נכניס את המערכת לפעולה באופן בארגון, לא לפני שנקפיד שכל משתמש שולט באופן מלא בכל רזי התוכנה באופן מושלם כך שתוכלו להפיק ממנה את המרב.

אנו מזמינים אתכם להצטרף ללקוחות המרוצים שנהנים משירותי הטמעת תוכנת Priority  המקצועיים והמובילים בארץ!

דילוג לתוכן