הדרכות

קטגוריות

אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך הטמעת מערכת ניהול המידע הוא ביצוע הדרכות משתמשים שיאפשרו היכרות מלאה עם תכונת המערכת והפונקציות המתקדמות שבה.

תוכנות Priority הן אחד הכלים הניהוליים החשובים והיעילים ביותר שבעזרתו יכול הדרג הניהולי הארגוני ליהנות מבקרה ושליטה רוחבית על מערך העבודה בארגון, ומיצוי נכון של ביצועי המערכת יאפשר את הגדלת יעילות מערך העבודה ויהפוך את תהליך קבלת ההחלטות ליעיל ומדויק הרבה יותר. כדי שניתן יהיה להפיק את המרב ממערכת ניהול המידע חשוב להקפיד על יישום והטמעה מקצועיים ויסודיים של המערכת בארגון, כשאחד השלבים החשובים ביותר בתהליך זה הוא הדרכות המשתמשים בטרם עליית התוכנה לאוויר.

מערך הדרכה הכולל של T.G.Net

בעזרת הניסיון העשיר שצברנו בתחום מערכות המידע בכלל וההיכרות העמוקה שלנו עם תוכנות Priority  בפרט, בנינו תכנית הדרכה סדורה יעילה ותכליתית בהתאמה אישית לכל ארגון בהתאם לפיתוחים ולהתאמות הייחודיות לו. מערך ההדרכה שלנו כולל שלושה שלבים שיאפשרו לנו להעביר את כל הידע המקצועי שצברנו אליכם.

·         הגדרת נהלי עבודה – לאחר שלב פיתוח המערכת הייחודית לכל ארגון נגדיר נהלי עבודה ברורים המפרטים עבור כל גורם בארגון את תהליך העבודה הייחודי שלו עם המערכת.

·         ביצוע הדרכות ותרגולים מעשיים – בטרם עליית המערכת לאוויר נערוך הדרכות יסודיות שבהם נשלב גם הדרכה בסיסית שתאפשר היכרות כוללת עם כלל כלי המערכת וגם הדרכות פרטניות בהתאם למודולי העבודה השונים.

·         תמיכה והדרכת משתמשים לאחר התחלת העבודה עם החומרה – ההדרכה והתמיכה שלנו לא נגמרת עם עליית התוכנה לאוויר ואנחנו נלווה אתכם עד שתגיעו לשליטה מלאה במערכת.

הדרכות משתמשים בהתאמה אישית לכל ארגון

הדרכות משתמשים בתוכנות Priority יאפשרו לכם לנצל את כלל היכולות והפונקציות הטמונות במערכת, ויהפכו את מלאכת הכנסת המערכת לעבודה לקלה ונוחה. אנחנו ב- T.G.Net מאמינים בביצוע הדרכות אישיות שמותאמות לכל ארגון ולכן את ההדרכות שלנו אנחנו מבצעים במשרדי הלקוח, תוך שימוש במידע ניהולי אמיתי שיאפשר התנסות מלאה "על יבש" עוד לפני עליית המערכת לאוויר.                                                                                                                                      

צרו אתנו קשר עוד היום והצטרפו ללקוחותינו המרוצים שנהנים משירותי ההדרכות המקצועיים והמובילים בארץ!

דילוג לתוכן