אפיון ארגונים

קטגוריות

הדרך ליישום תוכנת Priority  באופן מוצלח שיביא לייעול וניהול המידע הארגוני בכל חברה או עסק מתחילה תמיד בביצוע אפיון ארגוני יסודי ומעמיק שיהיה הבסיס להתאמת הפתרון העסקי האולטימטיבי לכל ארגון

אנחנו מאמינים בהתאמת מערכת ה-Priority באופן אישי לכל לקוח ולכן אחד השלבים החשובים עבורנו בתהליך יישום מערכת המידע הוא שלב האפיון הארגוני. שלב זה מאפשר לנו להבין בדיוק מהם המאפיינים והצרכים הייחודיים ללקוחותינו ובעזרתם נוכל להתאים לכל ארגון את הפתרון העסקי האולטימטיבי עבורו.

שלושת הנ' של T.G.Net

השלב הראשון בתהליך הנחת היסודות בדרך להשלמת תהליך האפיון הארגוני יהיה איסוף מידע רב ככל האפשר אודות החברה. את תהליך זה לא נעשה לבדנו אלא בשיתוף פעולה מלא יחד עם המנהלים והעובדים בארגון שיסייעו לנו באיסוף המידע הרלוונטי. בשונה מחברות אחרות אנחנו ב- T.G.Net לא מסתפקים רק בלאסוף מידע אלא מקפידים על התעמקות בפרטים הקטנים ביותר וכדי לעשות כך אנחנו מתעקשים תמיד על שלושת הנ' הבאים:

·         נבין – בדיוק מהם מאפייני הארגון וצרכיו הנוכחיים לצד מטרותיו העתידיות.

·         נכיר – את אופי פעילותה של כל מחלקה בעסק באופן פרטני.

·         נלמד – את צורת העבודה הנוכחית של כלל הארגון.

נגבש מסמך מאפיין שילווה אותנו לאורך כל תהליך היישום

את כלל המידע שנאסוף נגבש לכדי מסמך מאפיין אסטרטגי שילווה אותנו לאורך כל תהליך יישום מערכת ניהול המידע בארגון. בעזרת מסמך זה נוכל לקבל תמונת מצב עדכנית על מצב הארגון כיום, כשניתוח יסודי ומעמיק שלו יאפשר לנו לבחור ולהתאים לכל ארגון את הפתרונות העסקיים שמתאימים לו, הכוללים כמובן גם את התאמתם של השינויים הטכניים הנדרשים לכל ארגון. בנוסף, המסמך המאפיין יאפשר לנו להגדיר תכנית עבודה מפורטת שתכלול הערכה מבוססת של עלות הפרויקט ומשך שעות העבודה הנדרשות עד לפעולת המערכת באופן עצמאי בארגון.  

צרו אתנו קשר עוד היום והצטרפו ללקוחותינו המרוצים שנהנים משירותי האפיון הארגוני המקצועיים והמובילים בארץ!

דילוג לתוכן