אודות

השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

הדרך שלכם ליעילות תפעולית והצלחה כלכלית

T.G.Net, שותפה עסקית של חברת Priority – Software ומשווקת מורשה של מוצריה מתמחה ביישום והטמעת מערכות מידע, ייעוץ וליווי פרויקטים קיימים, ובמתן שירותים מקיפים בתחום מערכות ERP, החל משירותי אירוח ועד להדרכות Priority ומתן תמיכה טכנית. בעזרת הניסיון הרב שצברנו נוכל לסייע גם לכם להפיק את המרב ממערכות הניהול המתקדמות שיובילו כל ארגון ליעילות תפעולית והצלחה כלכלית.

אנו מזמינים אתכם להצטרף ללקוחות המרוצים שנהנים מהשירותים המקצועיים והמובילים בארץ בתחום מערכות המידע!

 T.G.Netבהובלתו של אלי סהר היא חברת בוטיק המתמחה בתחום הטמעת מערכות Priority, לרבות מערכות Priority-Pro ו-Priority Zoom, ומתן פתרונות מקצועיים מקיפים בתחום מערכות המידע. לאורך למעלה מעשרים שנות הניסיון שלנו בתחום צברנו ניסיון בעבודה עם ארגונים שונים ומגוונים בתחומי התעשייה כמו רפואה, קמעונאות, סיטונאות והייטק, שהתאפשר בזכות שיטות העבודה הייחודיות שלנו שמתבססות על ראייה מערכתית ארגונית, יכולת ניתוח אנליטית ממוקדת מטרה ומציאת פתרונות מחשבתיים מחוץ לקופסא שמותאמים לכל ארגון.

הערך המוסף של T.G.Net

כאחת החברות הוותיקות בתחום מערכות המידע אנחנו מאמינים שלכל ארגון מגיע ליווי צמוד, יחס אישי ופתרון עסקי בהתאמה אישית שייענה על הצרכים הייחודיים לכל לקוח וכדי לעשות כך סיגלה החברה יכולת הבנה מעמיקה של הצרכים הארגוניים שמאפשרת הטמעה ויישום מוצלח של מערכת Priority בארגון. לאורך השנים חרטה T.G.Net על דגלה ערכים שמלווים אותה לאורך כל הדרך ומביאים את הערך המוסף לכל פרויקט.

·         מקצועיות ללא פשרות.

·         מחויבות מלאה לצרכי הלקוח.

·         שירות חם ואדיב וליווי צמוד לכל אורך הדרך.

דילוג לתוכן